7 mega nowości w Sage Symfonia ERP 2019 - webinar

Jeśli myślisz o przeniesieniu swojego biznesu na wyższy poziom – poznaj nową Sage Symfonię ERP – kompleksowe rozwiązanie do zarządzania firmą, zaprojektowane pod Twój biznes.

Zapraszamy na webinar 7 grudnia o 10:00, podczas którego przedstawimy 7 mega funkcjonalności i udogodnień w odświeżonej wersji Sage Symfonii ERP Handel.

Sage Symonia ERP to ścisłe dopasowanie potrzebnych informacji do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewnienie zgodności legislacyjnej oraz wysoka wydajność pracy, dzięki czemu skupisz się na biznesie, a podstawowe czynności handlowo-księgowe wykonasz znacznie szybciej.

Ty zajmij się swoim biznesem, my dostarczymy technologię IT.

Co nowego w Sage Symfonia ERP 2019?

Czy chciałbyś/chciałabyś mieć wszystkie informacje związane z zarządzaniem firmą w jednym miejscu? Czy myślisz o rozwiązaniu, które umożliwia pełną integrację danych z różnych obszarów działalności przedsiębiorstwa oraz swobodny, bezpieczny przepływ informacji?. Przedstawiamy nową Sage Symfonię ERP 2019, system szyty na miarę małych i średnich przedsiębiorstw. A co najważniejsze, zgodny w RODO, obsługujący split payment oraz JPK.

Jeszcze sprawniejsze zarządzanie firmą

Najwięcej udogodnień zostało wprowadzonych w module Handlowym. Kartoteki towarów, kontrahentów, sprzedaży, magazyny czy dostaw zostały wyposażone w bardziej wydajnych mechanizmów wyszukiwania i filtrowania, w tym wyszukiwanie po polach własnych dokumentów i wymiarach analitycznych towarów i kontrahentów. Co niesie za sobą dużo sprawniejszą obsługę kartotek. Kolejną nowością jest wprowadzenie wymiarów analitycznych do zamówień, które umożliwiają przenoszenie danych pomiędzy zamówieniami, wydaniami towarów i dokumentami sprzedażowymi. W nowej wersji mamy również możliwość definiowania własnych pól, zarówno dla nagłówków, jaki i pozycji dokumentów, co daje możliwość definiowania własnych danych i ich przechowywania w systemie. Przekłada się to na sprawniejsze zarządzanie takimi obszarami jak: magazyn, sprzedaż, zakupy oraz dostawy.

Wygląd – jeden powie rzecz względna, drugi rzecze, że niezbędna.

Dla nas wygląd jest bardzo ważny, dlatego bardzo podoba nam się nowy odświeżony, nowoczesny widok ekranów do wprowadzania dokumentów. Za wyglądem idzie również możliwość przeskalowania ekranu do swoich potrzeb, wprowadzania zawartości pól własnych, dodawania załączników i notatek do dokumentów. Nowe ekrany dostępne są dla dokumentów sprzedażowych, magazynowych i zamówień obcych. Jeśli mówimy o wyglądzie, warto wspomnieć o zarządzaniu układani kolumn, czyli możliwości definiowania wielu układów kolumn widocznych na ekranie i szybkim przełączaniu się pomiędzy mini. I na koniec nowy edytor i szablon wydruków. Teraz wszystkie drukowane dokumenty można dostosować pod własne preferencje (logo, czcionki, itp.).

 

I jeszcze jedna bardzo ważna zmiana – WebAPI – nowa usługa systemowa MS Windows, umożliwiająca wymianę informacji pomiędzy modułem Sage Symfonia ERP Handel, a rozwiązaniami zewnętrznymi, jak sklepy internetowe.
To nie wszystkie nowe funkcje wprowadzone w SAGE Symfonii ERP 2019. Więcej informacji już zapraszamy 7 grudnia, podczas webinaru, który poprowadzi nasz ekspert, Piotr Piwoński. Zapisz się już dziś!