Aktualizacja Symfonia ERP – wersja 2019.2

Dostępna jest już nowa wersja systemu Sage Symfonia ERP – 2019.2.Sage Symfonia ERP 2019.2 zawiera m.in.:

  • nowe kartoteki dokumentów (rezerwacji, zamówień własnych, zakupu)
  • poprawione i uzupełnione kartoteki (możliwość filtrowania danych podobnie, jak w arkuszu kalkulacyjnym; widoczność stanów magazynowych na liście towarów, dostępność schematów księgowych do dokumentów i pozycji)
  • usprawnione cenniki (dodanie opisów na liście towarów oraz funkcjonalności zaznaczania i przenoszenia wielu pozycji z kartoteki towarów do cennika)
  • możliwość podpisywania JPK_VAT profilem zaufanym

Ponadto w module Zarządzanie Produkcją:

  • zrealizujesz zapotrzebowanie na surowce do produkcji (w generatorze zamówień towarów w module Handel uwzględniającym plany produkcyjne),
  • wydrukujesz załączniki do kart technologicznych z modułu Zarządzanie Produkcją i Paneli Meldunkowych
  • zmodyfikujesz BOM w zleceniu produkcyjnym w Panelu Meldunkowym
  • możesz pracować z wymiarami nadanymi w module Handel do surowców, półproduktów, towarów
  • zrealizujesz wielowariantowe (częściowe) zamówienia obce pobierane z modułu Handel do planu produkcji w module Zarządzanie Produkcją
  • zaimportujesz listy pracowników z Sage Kadry i Płace One Payroll do modułu Zarządzanie Produkcją

Jeśli korzystasz z Sage Symfonia ERP w modelu subskrypcyjnym bądź masz wykupiony pakiet Gwarancji zapewniający bezpłatne aktualizacje systemu, nie zwlekaj – pobierz aktualną wersję już teraz.

Umów się z nami na aktualizację systemu, wypełniając poniższy formularz!

Chcesz umówić się na aktualizację Symfonia ERP?
Skontaktuj się z nami…

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.”