DPS Software w elitarnym gronie partnerów Sage

Z przyjemnością informujemy, że DPS Software, oficjalny dystrybutor oprogramowania Sage Symfonia ERP, należy do elitarnego grona Sage Partner Master. Tytuł ten oznacza najwyższy poziom współpracy Partnera w ramach Programu Partnerskiego Sage.

Firma Sage wprowadziła nowy poziom partnerstwa m.in. w odpowiedzi na potrzeby Klientów, którzy wybierając dystrybutora oprogramowania chcą mieć pewność, że firma, z którą podejmą współpracę, będzie w stanie w najwyższym stopniu spełnić ich oczekiwania. Status Sage Master Partner oznacza, że dystrybutor posiada wysoki poziom kompetencji technicznych i sprzedażowych, pełniąc rolę centrum kompetencyjnego w zakresie sprzedaży, szkoleń oraz wdrożeń produktów Sage.

DPS Software została partnerem Sage Polska w maju 2018 roku. W Niemczech obie firmy współpracują już od wielu lat, więc podjęcie współpracy na polskim rynku było naturalnym kierunkiem rozwoju firmy, umożliwiającym wykorzystanie doświadczenia na wymagającym niemieckim rynku. Rozszerzenie portfolio DPS Software o systemy ERP było także wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą mieć możliwość zakupu rozwiązań informatycznych – od projektowania po zarządzenie przedsiębiorstwem – od jednego dostawcy. Oznacza to także kompleksowe wsparcie dla wszystkich kluczowych procesów w organizacji.

DPS Software działa na niemieckim, austriackim, szwajcarskim oraz polskim rynku rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/PLM/ERP. Współpracuje z Sage w zakresie produktów ERP oraz z Dassault Systemes w obszarze produktów SOLIDWORKS. Grupa kapitałowa DPS Software zajmuje pozycję światowego lidera w sprzedaży SolidCAM. Jest największym dostawcą rozwiązań SOLIDWORKS w Europie i czwartym co do wielkości na świecie.

Zapraszamy do współpracy!

ZAINTERESOWANY?
Wypełnij formularz – oddzwonimy i przekażemy więcej informacji.
Naciskając przycisk Wyślij, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od DPS Software Sp. z o.o. i zdaję sobie sprawę, że mogę anulować zgodę klikając odnośnik „anuluj subskrypcję” w dowolnej wiadomości e-mail lub kontaktując się z DPS Software.
NEWSLETTER