Sage Obieg Dokumentów

Paczka Praca Zdalna obejmująca tworzenie struktury przedsiębiorstwa, przypisywanie zadań i kontrola ich postępu.

GRATIS  na 3 miesiące
Pracownicze Plany Kapitałowe

Zapoznaj się z naszą aplikacją PPK już teraz, dowiedz się w jaki sposób rozliczać pracowników i sporządzić dokumentację.

GRATIS na 6 miesięcy, 25% rabatu
Sage Biuro Rachunkowe Online
Sprawna komunikacja między klientami i biurami rachunkowymi. Od teraz wymiana dokumentów pomiędzy księgowym a firmą będzie prostsza, szybsza i bezpieczniejsza.
GRATIS  na 3 miesiące
Sage HRCloud

Usprawnij komunikację w firmie, przekazuj wnioski pracownicze elektronicznie i poprzez urządzenia mobilne. Zadbaj o eLearningi na czas pracy zdalnej.

RABATY do 70%
Sage e-Pracownik
Internetowy portal pracownika i pracodawcy. Monitoring czasu i miejsca pracy pracownika (w tym pracy zdalnej), rejestracja urlopów, podgląd pasków wynagrodzeń i wiele więcej.
RABATY do 25%
Miedzyfirmami.pl
Elektroniczna wymiana faktur między kontrahentami, bezpośredni import faktur do Sage Symfonia ERP..
GRATIS pakiet do 5 faktur
Mobilny Handel i Mobilny Magazyn

Usprawnij swoje operacje magazynowe i handlowe, dzięki mobilnym rozwiązaniom, dostępnym na kolektory danych i telefony komórkowe.

GRATIS  na 3 miesiące
WITAJ W SAGE!
Specjalna promocja na produkty Sage dla nowych klientów – dotyczy zarówno firm, jak i biur rachunkowych.
RABATY do 30%
Oferta dla firm produkcyjnych
Masz dosyć kontrolowania swojej produkcji poprzez zeszyt, maile czy arkusz Excela? Niezależnie od tego co produkujesz, pomożemy Ci nad tym zapanować.
RABATY do 25%
ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, PRZEDSTAWIMY CI OFERTĘ!

Jesteś zainteresowany ofertą produktów Sage? Poszukujesz programu którego nie ma na liście powyżej – np. Handel, Finanse i Księgowość czy Kadry i Płace? Napisz do nas! Na ten trudny czas oferujemy specjalne warunki cenowe oraz dostosowane możliwości finansowania.

Twoja wiadomość do nas :
Naciskając przycisk Wyślij, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od DPS Software Sp. z o.o. i zdaję sobie sprawę, że mogę anulować zgodę klikając odnośnik „anuluj subskrypcję” w dowolnej wiadomości e-mail lub kontaktując się z DPS Software.