Poznaj Sage i rozwiń swój biznes! Zapraszamy na cykl praktycznych webinarów

Rozwój, jak go osiągnąć? Jak zwiększać jego dynamikę? To pytanie, które na co dzień zadają sobie osoby odpowiedzialne za poszczególne komórki organizacyjne w firmach niezależnie od ich wielkości i skali działania, ale także właściciele małych biznesów. Zapraszamy na cykl praktycznych webinarów Poznaj Sage i rozwiń swój biznes!

Zapraszamy na cykl praktycznych webinarów Poznaj Sage i rozwiń swój biznes!

O terminach będziemy informować na bieżąco na naszym kanale na Facebooku i LinkedIn.
Obserwujcie nas, by być na bieżąco!

PATRONAT MEDIALNY :

Pierwsze spotkanie Sage Obieg Dokumentów – przepływ faktur i spraw w nowoczesnej firmie poprowadzi Aneta Fiedler, Key Account Manager w firmie eDokumenty.

Wszyscy wiemy, że obieg dokumentów to proces wielowątkowy, obejmujący korespondencję wewnętrzną i zewnętrzną, ale również faktury i inne dokumenty księgowe. To także archiwizacja dokumentów. Na szczęście proces ten można usprawnić, przyspieszając go, a tym samym zwiększając jego efektywność i automatyzując procesy biznesowe. Jak? Korzystając z Sage Obieg Dokumentów.

Aneta Fidler opowie o tym jak z pomocą tego rozwiązania:
– wprowadzać dokumenty kosztowe
– dekretować koszty
– obsługiwać delegacje krajowe i zagraniczne
– ewidencjonować umów i obsługiwać zamówienia
– obsługiwać pocztę e-mail i kalendarz.
Jesteś użytkownikiem Sage Obieg Dokumentów, a może dopiero planujesz przejście na to rozwiązanie? Skorzystaj z naszego webinara i zadaj pytania ekspertowi!

Na tym webinarze postaramy się odpowiedzieć na pytanie jakie narzędzia mogą nas wesprzeć w sytuacjach kryzysowych, z którymi mamy do czynienia w dzisiejszych czasach. Spotkanie będzie przeznaczone dla osób zajmujących się tematyką kadrowo-płacową i pracujących w Sage Kadry i Płace One Payroll. Spotkanie poprowadzi Elżbieta Czaplicka – PreSales Consultant HR w firmie Sage.

  • Jakie narzędzia mogą nas wesprzeć w sytuacjach kryzysowych?
  • Dodatkowe uprawnienia dla rodziców dzieci do lat 8 w związku z zamknięciem przedszkoli i szkół
  • Zarządzanie pracą zdalną

 

Na tym webinarze postaramy się odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób wykorzystać narzędzia w komunikacji z pracownikami podczas pracy zdalnej? Omówimy ciekawe cechy oprogramowania Sage HRCloud. Spotkanie poprowadzi Elżbieta Czaplicka – PreSales Consultant HR w firmie Sage.

  • Elektroniczny obieg wniosków
  • E-learningi dla pracowników
  • Zarządzanie komunikacją

Dodatkowo eksperci Sage opowiedzą o tym jak producent przygotowuje się do założeń tzw. Tarczy antykryzysowej.

 

Zarządzanie produkcją z poziomu jednego narzędzia? Przedsiębiorcy w Polsce i na świecie od lat korzystają w tym celu z rozwiązań klasy ERP, doceniając ich możliwości oraz przełożenie na efektywność działań. Dlaczego lepiej zapomnieć o Excelu i co dokładnie oferują tego rodzaju narzędzia w przypadku firm produkcyjnych?

W jaki sposób planować i zlecać produkcję, co to jest panel meldunkowy i dlaczego tworzenie raportów nigdy nie było prostsze?
O tym, na przykładzie modułu Sage Symfonia ERP Produkcja, opowie Paweł Michalak – specjalista w zakresie systemów ERP z firmy DPS Software.

 

ZAINTERESOWANY?
Wypełnij formularz – oddzwonimy i przekażemy więcej informacji.
Naciskając przycisk Wyślij, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od DPS Software Sp. z o.o. i zdaję sobie sprawę, że mogę anulować zgodę klikając odnośnik „anuluj subskrypcję” w dowolnej wiadomości e-mail lub kontaktując się z DPS Software.
NEWSLETTER