19th Ave New York, NY 95822, USA
+1 916-85-2235

Zapraszamy na Roadshow Produkcyjny 2019!

Poznaj pełną gamę rozwiązań dla firm produkcyjnych – począwszy od projektu i dokumentacji, poprzez procesy biznesowe, takie jak zarządzanie sprzedażą, magazynem, kadrami czy finansami, skończywszy na zarządzaniu produkcją.

Poznaj pełną gamę rozwiązań dla firm produkcyjnych – począwszy od projektu i dokumentacji, poprzez procesy biznesowe, takie jak zarządzanie sprzedażą, magazynem, kadrami czy finansami, skończywszy na zarządzaniu produkcją.

Podczas naszego Roadshow zobaczysz kompletny proces powstania produktu, realizowany w firmie produkcyjnej. Rozpoczniemy od projektu oraz importu/eksportu indeksów oraz list materiałowych.

Dowiesz się w jaki sposób Twoje rozwiązanie CAD, takie jak SOLIDWORKS. Solid Edge czy Autodesk Inventor, może zostać powiązane z systemem ERP oraz jak sprawnie zarządzać dokumentacją projektową.

Kolejnym krokiem będzie poznanie kompletnych rozwiązań Sage Symfonia ERP w zakresie zarządzania magazynem, sprzedażą oraz produkcją. Cały pokaz będzie przygotowany zarówno z perspektywy pracownika/operatora, który obsługuje jedynie poszczególne elementy procesów, jak i dyrektora czy prezesa – który powinien mieć natychmiastowy dostęp raportów Business Inteligence, w celu diagnozy sytuacji finansowej firmy, sprawdzenia rentowności danych klientów czy zleceń produkcyjnych.

Podczas Roadshow dowiesz się i zobaczysz :

  • jakie są propozycje DPS Software dla nowoczesnych firm produkcyjnych,
  • rozwiązanie SOLIDWORKS PDM, pozwalające na łatwe i bezproblemowe zarządzanie dokumentacją projektową dla takich systemów jak SOLIDWORKS, DRAFTSIGHT, czy Autodesk AutoCAD i Inventor,
  • rozwiązanie ERP+ łączące świat systemów CAD z systemami klasy ERP,
  • portfolio rozwiązań Sage Symfonia ERP, ze szczególnym nastawieniem na procesy odbywające się w branży produkcyjnej, czyli moduły takie jak Handel, Produkcja, Panele Meldunkowe czy Business Inteligence,
  • nowoczesny sprzęt wykorzystywany w firmach produkcyjnych – tablety, kolektory danych, czytniki oraz panele meldunkowe.

W trakcie Roadshow chcielibyśmy również poruszyć ważny temat finansowania inwestycji i opowiedzieć o nowych formach zakupu oprogramowania, takich jak leasing czy subskrypcja licencji, dzięki którym finansowa bariera wejścia w nowy system informatyczny znacząco się obniża.