Zimowe warsztaty z Sage HRcloud

Prezentacja nowego rozwiązania do zarządzania zasobami ludzkimi – portalu Sage HRcloud. Webinar dedykowany głównie dla Działu Kadr oraz kadry managerskiej.

21.02.2019r. godz. 10:00-12:00

Prezentacja będzie prowadzona bezpośrednio na systemie, a w jej w trakcie zostaną przedstawione najważniejsze obsługiwane procesy:

  • obsługa urlopów,
  • wnioski pracownicze,
  • zarządzanie strukturą organizacyjną firmy,
  • rekrutacja,
  • narzędzia komunikacyjne oraz
  • szkolenia i szkolenia e-learning.

W trakcie prezentacji będzie istniała możliwość zadawania pytań na bieżąco przez uczestników i prowadzenia dyskusji.

Prowadzący prezentację – Cezary Karolczyk, Sage

Chcesz uzyskać link do webinaru
Sage HRCloud?

Skontaktuj się z nami…

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.”